Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Smluvní a právní vzory ke stažení

Aktuálně je k bezplatnému stažení stažení 81 prémiových smluvních a právních vzorů, přehledně zařazených do kategorií, se snadným vyhledáváním, níže na této stránce. K placenému stahování je k dispozici 101 prémiových smluvních a právních vzorů. Jejich seznam je zde. V případě potřeby je spolu s placenými vzory získat související právní pomoc, viz nabídka zde na stránce. Placené vzory se zobrazí rovněž na této stránce, po zaplacení předplatného. Ke stahování placených vzorů je nutné přihlášení.

1 den
stahování

1.500 Kč

1 den neomezeného stahování všech prémiových smluvních a právních vzorů, z jednoho počítače (zařízení – tabletu, mobilu apod.)

Objednat a zaplatit

1 den + 1 hod.

2.999 Kč

1 den neomezeného stahování všech prémiových smluvních a právních vzorů, z jednoho počítače + 1 hod. právních služeb (konzultace a úpravy vzorů pro konkrétní potřeby klienta, nebo jiný požadavek klienta)

Objednat a zaplatit

1 týden stahování

3.000 Kč

1 týden neomezeného stahování všech prémiových smluvních a právních vzorů, z jednoho počítače (zařízení – tabletu, mobilu apod.)

Objednat a zaplatit

1 týden + 2 hod.

5.900 Kč

1 týden neomezeného stahování všech prémiových smluvních a právních vzorů, z jednoho počítače + 2 hod. právních služeb (konzultace a úpravy vzorů pro konkrétní potřeby klienta, nebo jiný požadavek klienta)

Objednat a zaplatit

1 měsíc stahování

6.000 Kč

1 měsíc neomezeného stahování všech prémiových smluvních a právních vzorů, z jednoho počítače (zařízení – tabletu, mobilu apod.)

Objednat a zaplatit

1 měsíc + 3 hod.

9.900 Kč

1 měsíc neomezeného stahování všech prémiových smluvních a právních vzorů, z jednoho počítače + 3 hod. právních služeb (konzultace a úpravy vzorů pro konkrétní potřeby klienta, nebo jiný požadavek klienta)

Objednat a zaplatit

Vyhledávání smluvních a právních vzorů
Filtr

Kategorie

Datum aktualizace

Od
Do
Smluvní a právní vzory ke stažení uspořádané v kategoriích


Přihlášení klienta s platným předplatným ke stahování vzorů
Korporátní právo – ukázky smluvních a právních vzorů
Mezinárodní právo soukromé – ukázky smluvních a právních vzorů
Právo IT, eCommerce, GDPR – ukázky smluvních a právních vzorů
Generální advokátní praxe – ukázky smluvních a právních vzorů
error: Content is protected !!