Právní konzultace online v trestních věcech se specializovanými advokáty na trestní právo a náhradu újmy

Právní konzultace online v trestních věcech se specializovanými advokáty na trestní právo a náhradu újmy

1.500,00 

Právní konzultace online v trestních záležitostech (tj. zejména obhajoba obviněného, zastoupení poškozeného, právní stanoviska a analýzy k otázkám trestního práva).

  • Konzultaci lze rezervovat ještě dnes, pokud je u příslušného advokáta ještě volný termín. Jinak zpravidla následující pracovní den. Volné termíny u jednotlivých advokátů uvidíte níže v rezervačním formuláři.
  • V níže uvedeném formuláři jsou dále podrobné profesní informace o jednotlivých advokátech a jejich jazykové znalosti (podle vybraného advokáta lze kromě českého jazyka provést konzultaci v anglickém nebo ruském jazyce).
  • Konzultaci online lze provést telefonicky nebo prostřednictvím komunikačních služeb WhatsApp, Facetime, Telegram, Signal a Skype. Tímto způsobem lze sdílet i dokumenty.
  • Při rezervaci lze zaslat i dokumenty týkající se řešeného právního problému. Dokumenty slouží k osvětlení situace a součástí konzultace není jejich detailní studium. Výjimkou jsou konzultace v délce od 1 hod. Viz další informace níže.
  • Při rezervaci konzultace na 1 hod., máte v ceně detailní prostudování 3 normostran dokumentu, na 1,5 hod. 4,5 normostran a při rezervaci na 2 hod. 6 normostran. Pokud jsou zaslány dokumenty nad tento rozsah, slouží k obecnému seznámení s případem.
  • Při rezervaci lze rovněž popsat právní problém. U delších popisů platí obdobně, to co je výše uvedeno u zasílaných dokumentů.
  • Veškeré další informace, jakož i odkaz na obchodní podmínky, informace pro spotřebitele a zásady ochrany osobních údajů jsou rovněž k dispozici níže, v rámci rezervačního formuláře.

Pokračujte níže uvedeným rezervačním formulářem:

Popis

[bookly-form category_id=“14″ service_id=“23″ hide=“categories,services“]

Název