Poslední aktualizace: |

Dne 24. 01.2014 byly v hotelu International v Brně vyhlášeny výsledky devátého ročníku celojustiční soutěže Právník roku.

Jedním z oceněných právníků roku 2013 byl i advokát společnosti advokáti online s.r.o., Mgr. David Netušil. Toto prestižní ocenění získal v kategorii pro bono, zejména v souvislosti s jeho úspěchy při zastupování a prosazování práv klientů u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku.

Tuto prestižní soutěž právník roku pořádá společnost EPRAVO.CZ a Česká advokátní komora, pod záštitou Ministerstva spravedlnosti České republiky.

Právní vzory k bezplatnému stažení

Zde jsou k dipozici, k bezplatnému stažení, některé smluvní a právní vzory související s tématem tohoto příspěvku a s právní pomocí zajišťovanou naší advokátní kanceláří:

Další prémiové smluvní a právní vzory v této, a v dalších souvisejících kategoriích, jsou k dispozici k bezplatnému stažení zde. Aktuálně lze bezplatně stahovat 71 smluvních a právních vzorů. Pro placené stahování je nyní k dispozici 121 prémiových vzorů. Přístup k těmto placeným prémiovým vzorům je za přiměřené předplatné. K samotnému předplatnému vzorů lze dále volitelně získat i předplatné další právní pomoci.

Rezervujte konzultaci k otázkám řešeným tímto článkem

[bookly-form staff_member_id="2"]

Nebo zadejte veřejný bezplatný dotaz advokátovi

]]>