Právník roku ČR – advokát společnosti advokáti online s.r.o.

Právník roku 2013 - advokát společnosti advokáti online s.r.o.

Dne 24. 01.2014 byly v hotelu International v Brně vyhlášeny výsledky devátého ročníku celojustiční soutěže Právník roku.

Jedním z oceněných právníků roku 2013 byl i advokát společnosti advokáti online s.r.o., Mgr. David Netušil. Toto prestižní ocenění získal v kategorii pro bono, zejména v souvislosti s jeho úspěchy při zastupování a prosazování práv klientů u Evropského soudu pro lidská práva ve Štrasburku.

Tuto prestižní soutěž právník roku pořádá společnost EPRAVO.CZ a Česká advokátní komora, pod záštitou Ministerstva spravedlnosti České republiky.

Právní vzory k bezplatnému stažení

Zde jsou k dipozici, k bezplatnému stažení, některé smluvní a právní vzory související s tématem tohoto příspěvku a s právní pomocí zajišťovanou naší advokátní kanceláří:

Další prémiové smluvní a právní vzory v této, a v dalších souvisejících kategoriích, jsou k dispozici k bezplatnému stažení zde.

Aktuálně lze bezplatně stahovat 71 smluvních a právích vzorů. Pro placené stahování je aktuálně k dispozici 91 prémiových vzorů. Přístup k těmto placeným prémiovým vzorům je za přiměřené předplatné. V rámci předplatného lze zíkat i další související právní pomoc. Úplný seznam těchto placených smluvních a právních vzorů je zde.

Všechny smluvní a právní vzory jsou průběžně udržovány a revidovány, aby byly souladu s aktuální právní úpravou a rozhodovací soudní praxí, a to ke dni, který je u příslušného vzoru uveden jako datum aktualizace.

Rezervujte konzultaci k příspěvku

Načítám...

Nebo nám zadejte bezplatný dotaz