Podmínky bezplatných veřejných dotazů k článkům blogu jsou následující:

  1. Ke každému článku blogu lze zadávat veřejné bezplatné dotazy na advokáta. Tyto otázky zadáte vyplněním a odesláním formuláře umístěném pod každým příspěvkem. Všechny schválené dotazy jsou ihned bezplatně a veřejně zodpovězeny advokátem, zpravidla do 24 hodin.
  2. Dotazy, jakož i odpovědi advokáta na ně, jsou automaticky publikovány níže pod příslušným příspěvkem.
  3. Před provedením automatické publikace vaší otázky a odpovědi na ni, podléhá vaše otázka nejdříve schválení naší advokátní kancelář. Vyhrazujeme si právo neschválit a neodpovídat na dotazy, které se nevztahují k danému příspěvku, či které jsou nesrozumitelné, nevhodné, urážlivé nebo protiprávní.
  4. Dále zpravidla neschvalujeme ke zveřejnění a bezplatné odpovědi dotazy, které vyhodnotíme, že obsahují příliš mnoho osobních nebo citlivých informací a jejich zveřejnění by mohlo být pisateli na škodu. V tomto případě pisatele uvědomíme emailem, pod kterým se k zaslání dotazu přihlásil, s tím, že jeho dotaz je z těchto důvodů nutno řešit jedině důvěrně, poskytnutím placené právní služby, se zachováním mlčenlivosti, tudíž bez možnosti publikace dotazu a bezplatné odpovědi na něj.
  5. Dále zpravidla neschválíme ke zveřejnění a bezplatné odpovědi otázky, vyžadující složitější odpovědi, doplnění informací nebo právní složitější právní stanovisko či analýzu.
  6. Otázky mohou být pokládány v českém, slovenském, anglickém nebo ruském jazyce. Na otázky v češtině a slovenštině je odpovídáno česky. Na otázky v anglickém a ruském jazyce potom anglicky a rusky.
  7. Na otázky v jiných než výše uvedených jazycích zpravidla odpovídáno není.
  8. V souvislosti se zaslanými dotazy nebude váš email či jiné osobní údaje zpracovány, zejména nebudou na váš email z naší strany zasílány žádné nabídky, newslettery reklama apod. Ostatní zásady zpracování osobních údajů (GDPR) naleznete zde.