Nabíráme advokáty, koncipienty a právní studenty

Pro práci v naší advokátní kanceláři hledáme advokáty/advokátky, koncipienty/koncipientky a právní studenty/studentky.

Jsme menší a dynamicky rozvíjející se advokátní společností s mezinárodní klientelou, zaměřenou na korporátní právo, mezinárodní právo soukromé a generální praxi (ve vybraných otázkách).

U uchazečů o zaměstnání je nutná minimálně průměrná znalost angličtiny.

Velmi důležité jsou dále teoretické právní znalosti a schopnost je uplatňovat v praxi, chuť k práci, ochota učit se novým věcem, samostatnost, odpovědnost a flexibilita.

Pokud Vás tato nabídka zaměstnání oslovila, můžete se na nás obrátit se svým profesním životopisem a případně i motivačním dopisem, prostřednictvím kontaktního formuláře na této stránce nebo emailem na: recruitment@advokationline.eu.

Osobní pohovory s uchazeči

Osobní pohovory se konají v sídle advokátní kanceláře na adrese: Politických vězňů 911/8, 110 00 Praha 1. Advokátní kancelář se nachází v prvním patře, blízko vchodu do budovy.

Osobní vůz, lze zaparkovat v placené parkovací zóně v přímo před advokátní kanceláře v ulici Politických vězňů nebo v její blízkosti.

V případě obsazenosti parkovacích míst před kanceláří v ulici Politických vězňů, nebo v jejím okolí, lze vůz odstavit v podzemních garážích pod hlavním nádraží, což je cca 5 minut chůze od advokátní kanceláře.

Při dopravě městskou hromadnou dopravou, je dostupnost do advokátní kanceláře pěšky okolo 4 min. od stanice metra Můstek a 6 min. od stanice metra Muzeum. Pokud přijedete do Prahy vlakem na hlavní nádraží, dojdete k nám pěšky přibližně za 7 min.

Formulář poptávky po zaměstnání